Вирішила схуднути? Попрацюй над помилками!

Ну і що, якщо раніше ви багато разів пробували схуднути і у вас нічого не виходило? Звідки ви знаєте, може бути ви помилялися? Все що від вас тепер потрібно, це точні знання, впевненість в успіху і діяльний настрій. Але спочатку ... Знайдіть і усвідомте свої помилки!
18 Листопад 2008, 00:11 0 FacebookTwitter

Ще сирі

На обід ви віддаєте перевагу поласувати салатом із зелених листочків, а на вечерю з маніакальною завзятістю замовляєте карпаччо? Поза всяким сумнівом, ви -- адепт популярної сьогодні теорії сироїдство.
18 Листопад 2008, 00:11 0 FacebookTwitter

Невеликі секрети оцту.

Оцет, настояний на гострому червоному перці, надає салатів, соусів, маринадам особливу пікантність. Перець треба брати гіркий стручковий. Придатні та інші сорти гострого перцю, наприклад, червоний кайенский, круглий вішнеобразний або угорський жовтий. Перцю перших двох сортів, з-за їх сильною пекучість, потрібно брати менше: 5-10 стручків достатньо для отримання 0,5 л 6%-ного оцту.
18 Листопад 2008, 00:11 0 FacebookTwitter

Як не набрати вагу взимку?

Не секрет, що взимку ми схильні набирати зайві кілограми, а влітку їх втрачати. Це нормальний процес. Однак за допомогою маленьких хитрощів цей процес можна зробити менш помітним і нешкідливим.
18 Листопад 2008, 00:11 0 FacebookTwitter

Що таке Slow-food?

Всі ми знаємо, рідко коли щось модне буває водночас і корисним. Але це - щось інше. Це повна протилежність фастфуду. Slow-food - це повернення до культури харчування, до її витоків. Це означає, що їжу потрібно вживати з задоволенням, не відволікаючись на невідкладні справи, дзвінки, перегляд телепередач.
18 Листопад 2008, 00:11 0 FacebookTwitter