Запрошуючи гостей на сніданок, обід, вечерю або чай, як правило, домовляються особисто, по телефону або письмово із зазначенням дня і часу. Робити це рекомендується за кілька днів, щоб гості могли заздалегідь підготуватися до зустрічі. Якщо з якихось причин один із запрошених не може прийти, він зобов'язаний сповістити про це господарів завчасно. При цьому він зовсім не зобов'язаний давати докладних пояснень, а господарям краще не з'ясовувати з пристрастю причину відмови.

Приходити в гості потрібно точно у вказаний час господарями, а краще раніше на 5-15 хв. Запізнення у всі часи вважалося досить грубим порушенням етикету, неприємним для самих господарів та інших гостей. І вже зовсім неприпустимо, коли спізнюється, наприклад, сам господар.

Спізнюється, гостя можна чекати не більше 15 хв і запросити всіх до столу.

Якщо гості вже сидять за столом, що спізнився повинен підійти до господині чи господаря і вибачитися. Господарі при цьому не встають зі своїх місць і не з'ясовують причину затримки гостя, а лише вказують йому на його місце за столом.

Щоб створити у гостей гарний піднесений настрій, дуже важливо радо і привітно зустріти їх.

Зустрічають гостей, як правило, господар з господинею або один з них. Вітаючись з гостем, господарі вітають кожного, дивлячись в очі, привітною усмішкою. Коли в гості приходять чоловік з дружиною, то першим вітається з господарями дружина - спочатку з господарем, потім з дружиною, а потім її чоловік - спочатку з дружиною господаря.

 
Якщо запрошено багато гостей, не обов'язково знайомити всіх один з одним: достатньо представити всім увійшов, назвавши його ім'я, по батькові і прізвище. Можна згадати при цьому "мій товариш по службі", "мій старший брат" і т.д.

У свою чергу новоприбулому не обов'язково вітатися з кожним за руку. Досить зробити всім загальний уклін головою.

Коли гостей зібралося вже більше половини, можна запропонувати їм, особливо в жарку погоду, охолоджені соки, інші прохолодні напої, коктейлі. У цей час гості можуть в більш невимушеній обстановці поговорити, ближче познайомитися один з одним.

До речі, при знайомстві першим простягає руку жінка. Якщо ж вона не протягне руки, не потрібно примушувати її до цього.

Чекаючи на запрошення до столу, чоловіки, за винятком літніх, як правило, стоять, а жінки можуть сидіти.

Коли зберуться всі гості, господиня або господар запрошує їх до столу.

 

 

Магазин дверей, який гідний довіри! У нас бронедвері київ тільки вищої якості!Вирішила схуднути? Попрацюй над помилками!

Ну і що, якщо раніше ви багато разів пробували схуднути і у вас нічого не виходило? Звідки ви знаєте, може бути ви помилялися? Все що від вас тепер потрібно, це точні знання, впевненість в успіху і діяльний настрій. Але спочатку ... Знайдіть і усвідомте свої помилки!
18 Листопад 2008, 00:11 0

Ще сирі

На обід ви віддаєте перевагу поласувати салатом із зелених листочків, а на вечерю з маніакальною завзятістю замовляєте карпаччо? Поза всяким сумнівом, ви -- адепт популярної сьогодні теорії сироїдство.
18 Листопад 2008, 00:11 0

Невеликі секрети оцту.

Оцет, настояний на гострому червоному перці, надає салатів, соусів, маринадам особливу пікантність. Перець треба брати гіркий стручковий. Придатні та інші сорти гострого перцю, наприклад, червоний кайенский, круглий вішнеобразний або угорський жовтий. Перцю перших двох сортів, з-за їх сильною пекучість, потрібно брати менше: 5-10 стручків достатньо для отримання 0,5 л 6%-ного оцту.
18 Листопад 2008, 00:11 0

Як не набрати вагу взимку?

Не секрет, що взимку ми схильні набирати зайві кілограми, а влітку їх втрачати. Це нормальний процес. Однак за допомогою маленьких хитрощів цей процес можна зробити менш помітним і нешкідливим.
18 Листопад 2008, 00:11 0

Що таке Slow-food?

Всі ми знаємо, рідко коли щось модне буває водночас і корисним. Але це - щось інше. Це повна протилежність фастфуду. Slow-food - це повернення до культури харчування, до її витоків. Це означає, що їжу потрібно вживати з задоволенням, не відволікаючись на невідкладні справи, дзвінки, перегляд телепередач.
18 Листопад 2008, 00:11 0